Artroskopia i oczekiwanie na endoprotezę kolana

Dobry wieczór mam pytanie jestem wciągnięta w kolejke oczekujących na endoprotezę kolana,zniszczone kolano czwarty stopień,w czerwcu miałam artroskopie ale to nic nie dało jak trochę pochodzę to powłóczę tą nogą, ale chodzę na swojej boję się czy dobrze robię godząc się na zabieg.Również boję się znieczulenia w kręgosłup bo po ostatnim nie mogę spać na brzuchu bo mnie boli kręgosłup.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety jedynym wyjściem w tej sytuacji jest zabieg operacyjny.