Bąbel na dziąśle i powiększone węzły chłonne w okolicy żuchwy

Bąble na dziąsłach Od jakichś trzech tygodni, na dziąśle wyskoczył mi bąbel. Po jakimś czasie,zauważyłam, że mam powiększone węzły chłonne w okolicach rzuchwy,więc udałam sie do lekarza. Lekarz przepisal mi amotaks,ktory mialam brać dwa razy dziennie. Gdy okres brania tych tabletek minął (dwa tyg ) wyskoczyl mi kolejny bąbel na dziąśle. Węzły nadal mam powiekszone. Co robic ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę ponownie skonsultować się z lekarzem prowadzącym! Jeśli objawy nie ustąpiły konieczna jest dokładniejsza diagnostyka oraz dalsze leczenie.