Badania GDX a ich interpretacja

Proszę stwierdzić czy badania GDX są w normie TSNIT Average OD 43.5 i OS 39.6 Superior Average OD 45.1 i OS 47.7 nferior Average OD 58.5 i OS 46.4 SNIT Std. Dev. OD 21.4 i OS 18.7 nter Eye Symmetry 0.85 NFI OD 53 i OS 65 Trochę mnie martwi bo większość wyników jest na czerwono . Moja Pani doktor wyznaczyła mi termin wizyty na sierpień czy to może oznaczać że po raz 3 będzie chała mi robić badania ?Dodam że mam porażenia mózgowe od urodzenia krótko wzroczność i astygmatyzm Badanie miałem 2raz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podany wynik powinien ocenić specjalista okulista, który prowadzi Pana diagnostykę/leczenie. Być może podczas kolejnej wizyty badanie zostanie powtórzone.