Badania HCV i na toksoplazmę w ciąży

witam proszę o zinterpretowanie wyników badań(jestem w ciąży ) HCV-p/c HCV(WZW typu C) 0,11 Toxoplazma gondi -p/c IgG(x41) 68,4 Ul/ml Toxoplazma gondi -IgM (x45) 0-34
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Różne laboratoria stosują różne metody diagnostyczne, dlatego do interpretacji wyników badań niezbędne jest podanie również zakresu norm dla każdego z nich.