Badanie BHTG w ciąży

Dzień dobry, Jestem w 4 miesiącu ciąży. do tej pory zrobiła 2 badania BHTG w odstępie 48h. Pierwszy wynik wyniósł 62.5, następny 95.3. Obawiam się, że przyrost nie jest prawidłowy. Czy powinnam już pójść do ginekologa, czy jeszcze za wcześnie na usg. Będę wdzięczna za konsultacje. Z góry dziękuję.

Przy tak niskim poziomie betaHCG i tak słabym jego przyroście raczej USG ginekologiczne może jeszcze nic nie wykazać.