Badanie przeciwciał Igm i Igg a toksoplazmoza

mam wynikna toksoplazmoze igm 0,210, a igg 148.00 nie wiemczy to dodatnie czy ujemne nie mam pojecia

Proszę sprawdzić. Ogólnie wysokie wartości IgM świadczą o aktywnym procesie zapalnym, a IgG o kontakcie z pasożytem w przeszłości. Proszę wyjaśnić to na wizycie u lekarza rodzinnego (wyniki badania są szczególnie ważne dla kobiety w ciąży).