Bakterie enterobacter aerogenes i staphylococcus aureus mssa w wymazie z pochwy

Witam, zrobiłam wymaz pochwy. Wyszło mi, że mam 2 bakterie: enterobacter aerogenes i staphylococcus aureus mssa. Wyczytałam oczywiście już co to jest i troszkę sie wystraszyłam. Idę do lekarza dopiero w przyszłym tygodniu po jakieś antybiotyki. Czy mogę wstrzymać się z wizytą do poniedziałku/wtorku? I czy po antybiotykach choroba będzie nawracać?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza ginekologa, sądzę, że lepiej byłoby szybciej się skontaktować z Pani lekarzem.