Bez złożonych arytmii nadkomorowych i bez zaburzeń przewodnictwa

witam, mam wyniki Holtera proszę o interpretacje do kardiologa mam dopiero na 12 lutego WYNIKI: holter 24 h wszystkie pobudzenia 113200; MIN HR:47; max HR 133 ; śr hr 78; tachykardia 197; min RR 392[ms]; max RR 1472 [ms] RYTM ZATOKOWY: min HR / min 47; Max HR / min 136; VES - 66 Opis :arytmia zatokowa fizjologiczna, poj. ves 9/4 , bez złożonych arytmii nadkomorowych bez zaburzeń przewodnictwa zw/se dodam ze jestem 3mc po ablacji zesp WPW męcza mnie dod skurcze czasem silne do zawrotów głowy

Witam. Wynik badania holter ekg nie budzi niepokoju. W trakcie badania zaobserwowano jedynie nieliczne dodatkowe skurcze pochodzenia komorowego. Ablacja z powodu zespołu wpw wydaje się skuteczna.