Bezdechy pomimo adenotomii.

Bezdechy pomimo adenotomii. Witam, mój 4-letni synek pomimo przeprowadzonego we wrześniu 2017 r. zabiegu adenotomii nadal ma bezdechy, oddycha głównie przez nos, mówi przez nos. Noce są koszmarem, wybudza się, wierci, kręci. Uczęszcza do przedszkola, ale jest na pewno niewyspany, co odbija się w jego zachowaniu, jest rozdrażniony, nie potrafi się koncentrować. Obecnie mamy kolejny termin na usunięcie bocznych migdałów-marzec 2019 r. Aktualnie bierze do nosa krople robione protargulowe i cromoheksal oraz Lymphomyosot. Ostatnia wizyta u laryngologa wykluczyła krzywą przegrodę nosową. Proszę o poradę, bo nie wiem jak pomóc dziecku.

Ciągle muszę poprawiać leczenie po Warszawie? Dzisiaj miałem 3 pacjentki z Wa-wy. Odstaw te wszystkie leki. I PODSTAWA- zabierz natychmiast dziecko z przedszkola i po tym przyjedź do mnie jak zlikwidujesz przedszkole. to mój warunek podstawowy.