Bezgorączkowa biegunka u niemowlaka

Proszę o poradę:moja 2 Mc córeczka od paru dni ma biegunkę bezgoraczkowa i bezbolesne oddaje dziennie ok 6-7 kupek chce zaznaczyć że tydzien temu miała pierwsze szczepienie co zrobić żeby biegunka minęła?

Lek. Tomasz Budlewski

Prosze niezwlocznie udac sie do lekarza, dziecko moze sie odwodnic! musi je zobaczyc lekarz. roazluźnione stolce moga wystapic po szczepieniu ale nie powinno to trwac tyle dni.