Białe lub brązowe płatki w garażu i domu a roztocza lub pajęczaki

od kilku tygodni szukam co to moze byc.wyglada na to ze w moim garazu i domu sa jakies roztocza i pajeczaki i moze cos jeszcze. opisze to w skrucie biale platki wielkosci 2mm do 1cm,czarne lub brazowe płatki ta sama wielkosc oba rodzaje gdy spadna na skore w sekunde wzeraja wiec zdrapuje je ale czasami pozostaja takie malutkie czarne kropeczki.strasznie ukurzona pajeczyna(jedna podluzna jak nitka) gdy spadnie wtym miejscu jest rzad małych czarnych kropeczek,i jeszcze kilka dziwactw.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli występują zmiany skórne po kontakcie proponuje udać się do dermatologa, CO do "dziwactw" proponuję wysprzątać cały dom i zobaczyć czy problem będzie powracać.