Krostki w jamie ustniej a opryszczka

Witam,wczoraj zauważyłem że na górnej wardze jamy ustnej pod skórą pojawiały mi się czarne kropeczki wielkości szpilki.To nie wygląda mi na opryszczkę,miał ktoś do czynienia z czymś takim,jeżeli tak to prosiłbym o radę jak to leczyć.Dodaje foto: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c319dbb54e49fdbf.html

Lek. Tomasz Budlewski

Witam serdecznie, powyższa zmiana wygląda nie charakterystycznie. W celu postawienia diagnozy konieczne są dodatkowe pytania/odpowiedzi. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego. Dr będzie mógł zalecić odpowiednie badania lub odpowiednie leczenie.