Bladość, przemęczenie i wyniki badania krwi

Witam Ostatnio (ok miesiąca) jestem bardzo blada, przemęczona i źle wyglądam. Zrobiłam dziś morfologie... PCT jest zbyt niskie, tak samo jak LYMPH% jest sporo zaniżone, natomiast NEU% znacznie podwyższone.... czy warto wykonać kolejne badania/?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie podała Pani konkretnych wartości, co niestety wyklucza możliwość interpretacji. Sugerowałabym zatem, by skonsultowała się Pani z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zestawi wynik morfologii z Pani stanem zdrowia.