Blizna cięta na przedramieniu

Witam, posiadam na przedramieniu bliznę ciętą, ok 12-letnią. Jest w jaśniejszym kolorze od reszty skóry i przez to jest bardzo widoczna. Czy istnieje sposób jej usunięcia lub zredukowania do minimum? Czy mogę ją w jakiś sposób przyciemnić? Stosuję krem na blizny Revitol Scar Cream ale niewiele pomaga.

Istnieje mzliwosc zredukowania tej blizny w duzym stopniu. Co do podjecia decyzji co do metody leczenia - możliwa jest jest w trakcie konsultacji, na która zapraszam.
Ewa Rybicka
esteticanova.com.pl