Ból dłoni u 31-latka

Witam! Jakieś 4 miesiące temu zaczęła mnie boleć dłoń delikatnie przy graniu w squasha (w momencie uderzenia silniejszego czułem przeszywający ból w dłoni pomiędzy nadgarstkiem, a palcami). Ból ten z każdą grą się nasilał, ale występował tylko w momencie uderzenia, co powodowało dyskomfort. Z czasem zaczęło mnie to boleć np. przy krojeniu chleba czy naciskaniu na klamkę i zrobiłem sobie przerwę od squasha na prawie 2 miesiące i przestało boleć. Poszedłem ostatnio znowu na squasha i wróciło..?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Jeśli dolegliwości nadal się utrzymują, zalecam skonsultowanie się z lekarzem ortopedą.