Ból głowy, drętwienie ust i problemy z widzeniem. Czy są to groźne objawy dla ciąży?

Witam,
jestem w trzecim miesiącu ciąży. Dziś rankiem zaczęłam mieć krótkotrwały ból oczu i zmniejszony zakres pola widzenia, który trwał jakieś 10 minut. Następnie złapał mnie bardzo mocny ból głowy w lewej półkuli i po około 30 minutach leżąc na plecach zaczęła drętwieć mi prawa strona ust, kiedy położyłam się na prawym boku, to minęło. Nadal boli mnie głowa i proszę o szybką odpowiedź, bo nie wiem, co mam robić.
Pozdrawiam

Witam serdecznie!
Tak poważne objawy zawsze powinny być szybko skonsultowane z lekarzem. W Pani przypadku może to być ginekolog lub lekarz pierwszego kontaktu.
Zakładam, że jest Pani młodą kobietą, więc przynajmniej chwilowe przyczyny neurologiczne odkładam na bok. Najbardziej prawdopodobny jest napad migreny lub hipoglikemia. To są jednak przyczyny, które mogę podać jedynie na podstawie Pani krótkiego opisu. Zdecydowanie zalecam jednak szybką wizytę u lekarza. Dopiero po zbadaniu Pani będzie można postawić faktyczną diagnozę.
Pozdrawiam