Ból głowy w miejscu uderzenia

Dzień dobry,piszę w związku z bólami głowy.10 miesięcy temu miałam wypadek, gdzie zostałam uderzona ciężkim przedmiotem w głowę,spędziłam kilkanaście godzin na obserwacji w szpitalu,jednak prześwietlenie nie wykazało żadnych zmian,a szycie nie było konieczne.Nie byłam więcej na żadnej wizycie w związku z tym.Od kilku miesięcy w miejscu uderzenia boli mnie głowa tj.po prawej stronie, jakieś 3cm od skroni w górę, mam tu też wyczuwalne zgrubienie.Ból pojawia się czasami,nie zależnie od sytuacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.

Aleksander Ropielewski

Niezbędne jest wykonanie badań obrazowych głowy (tomografia komputerowa) oraz przeprowadzenia badania neurologicznego w celu ustalenia przyczyny nawracających bólów.