Ból głowy z powodu braku seksu

Witam, mam 30 lat,mezczyzna, czy to jest normalne ze jak kilka dni seksu nie mam to mam bol glowy? Czy to jest uzaleznienie od seksu? Po seksie jestem zawsze szczesliwy. Dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry.

Trudno znaleźć powiązanie między brakiem seksu, a bólem głowy, z całą pewnością jednak potrzeba seksu raz na kilka dni nie jest objawem uzależnienia od niego. Poczucie szczęścia po seksie również jest naturalne - z tego też między innymi powodu ludzie go uprawiają.

Pozdrawiam.