Ból grzbietu stopy i mrowienie

Witam !Co jakis czas boli mnie grzbiet lewej stopy.Przy chodzeniu ciezko stapac a nawet w odpoczynku mrowi i rwie az dolydek.Nie ma zadnej opuchlizny i zmian widocznych na stopie .Po zarzyciu Nimesilu bol ustepuje ,ale gdy przestanie dzialac bol powraca.Przy tym kolopoty ze spaniem z powodu wrwania w stopie i pulsujacego bolu.Pozdrawiam i czekam na porade !

Dolegliwości mogą pochodzić od zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa - ucisku korzeni nerwowych - lub zmian cukrzycowych/neuroaptycznych/, zmian naczyniowych.
Proponuję kontakt z lekarzem rodzinnym, który przeprowadzi odpowiedni wywiad i pomoże zdiagnozować problem.