Ból i opuchnięcie kostki po urazie

Witam, 4 lipca przewróciłam się, od razu spuchła i zsiniała mi kostka oraz cała stopa. Na pogotowiu zostałam zlekceważona, wręcz wyśmiana, bo rtg nie wykazało złamania. Lekarz kazał mi smarować "jakąś maścią i owinąć bandażem" podkreślając, że wymyślam ból. Po pół roku nadal ledwo staję na tę nogę, kostka ciągle puchnie, a każdemu krokowi towarzyszy znaczny ból z tyłu (okolice ścięgna Achillesa). Po tym, jak mnie potraktowano na pogotowiu, boję się iść do lekarza. Czy mogę sama to wyleczyć?

Marta Mielniczuk

Witam, samoleczenie Pani nogi może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Warto byłoby skonsultować się z ortopedą, który po zbadaniu Pani stawu mógłby zlecić odpowiednie badania mające na celu wyjaśnić Pani dolegliwości. Pozdrawiam