Ból i perforacja jelita w wyniku kolonoskopii

Witam piszę w imieniu żony problem mamy taki iż moja żona miała wykonywaną kolonoskopię na ból nogi(kto kieruje na kolonoskopię z powodu nogi!!)Lekarz wykonał nieprawidłowo badanie i doszło do mikroperforacji .Po dwóch dniach żona trafiła z bólami do szpitala na proktologię i zaczeli ją leczyć antybiotykami lecz nie mam porpawy .Wyniki bardzo dobre tk również mr też ja i kilka rtg wszystko jest ok również CRP jest ok 1,1 a boli bardzo i jest jest bardzo słabo i z każdym dniem coraz gorzej Pomocy

Trudge ocenić obecna sytuację Pana żony bez osobistego badania. W jaki sposób stwierdzono tą mikroperforację? Czy na pewno jest to przyczyna dolegliwości? Zwykle w przypadku perforacji jelita dochodzi do ograniczonego zapalenia otrzewnej, a wtedy CRP osiąga wartości 100-300, u Pana żony jest to 1,1 !