Ból nogi i narośl przy kości

w okolicy jednej trzeciej nogi wyczówam opuchniecie jakby narośl przy samej kości , bardzo boli gdy chodze i dzwigam , pierwszy miesiac było coraz gorzej badzo mocno bolało nie do zniesienia w nocy sie budziłam , zaczełam sie bardzo mało ruszac a wrecz w ogóle no no moge powiedziec ze tak mocno juz nie boli ale teraz znowu zaczełam po troch chodzic i czuje ze znowu wraca ból , do tego zaczeło troche bolec pod kolanem czasem gdy sie budze nie moge odrazu normalnie chodzic ,mam 22 lata.pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę nie bagatelizować objawów, tylko niezwłocznie skonsultować się z lekarzem POZ, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.