Ból nogi po urazie kolana

3 godziny temu moja mama przerwóciła się i rozcieła sobie bardzo mocno kolan (rana głęboka) w szpitalu opatrzyli ranę zszyli, i podali zastrzyk przeciwteżcowy, czy to normalne ze teraz czuje bardzo bardzo silny bol calej nogi ? czy moze powinna natychmiast zwrócic sie do lekarza ?

Witam. Po urazie kolana można spodziewać się dodatkowych uszkodzeń w stawie lub choćby nasilenia zmian zwyrodnieniowych bez wątpienia istniejących przed urazem. Może także w efekcie urazu dojść do zapalenia zakrzepowego żył. Wszystko okaże się w trakcie dalszego leczenia - trzeba koniecznie zgłosić się w poradni chirurgicznej.