Ból pleców a piasek w nerkach

Bolą mnie plecy po lewej stronie u dołu. Myślę, że to nerki. Bolą mnie jak chodzę. Czy to piasek w nerkach? Co to jest i co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Po badaniu będzie można określić odpowiednie badania dodatkowe jeżeli będą konieczne. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić dalsze postępowanie.