Ból po lewej stronie szyi

Witam, ok miesiąca temu pojawił się u mnie ból po lewej stronie szyi. Terapeutka zasugerowała, ze może to być zapchana tętnica ( po odstawieniu papierosów). Ból ustąpił więc nie wybrałam się do lekarza. Po tygodniu pojawił się jednak dyskomfort związany z uczuciem ciała obcego w gardle. Dodam, że nigdy nie miałam zgagi. Po 2 tygodniach uczucie ustąpiło jednak pojawił się znów ból szyi, z tymże po oby dwu stronach. Mam 26 lat.

Witam! Tego typu dolegliwości wymagają przeprowadzenia bezpośredniego badania klinicznego i zebrania dokładnego wywiadu lekarskiego. Proszę zgłosić się do lekarza POZ który przeprowadzi dokładną diagnostykę.