Ból podbrzusza podczas oddawania moczu a starania o dziecko

ostatnia miesiaczke mialam 13.10.2014 dzisiaj 17.10 mi sie skonczyla zauwazylam ze podczas oddawania moczu mam kłucia w pochwie i ból podbrzusza jakbym miala znów dostac miesiaczke co to moze byc dodam ze staramy sie z narzeczonym o dzidzie i bralam duphaston biore kwas foliowy i magnez

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli objawy występują podczas oddawania moczu, może być to wynik infekcji dróg moczowych. Sugeruję wykonanie analizy moczu oraz konsultację z lekarzem POZ.