Ból pośladka po zastrzyku

Witam 8czerwca tj(2 tygodnie temu) dostałam zastrzyk z Daxavenu i Phenazolinum w celu odczulenia. Uczulenie jak najbardziej zeszło jednak do dziś na lewym pośladku przy dotyku lub nagłym usiędnięciu ból nie jest to duży ból ale jednak jest. Czy to normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Trudno mi ocenic bez badania, czy wyczuwa Pani jakąś zmianę, zgrubienie? Radze udac się dla pewnosci do lekarza czy nie wytworzył się jakiś ropien.