Ból prawej strony klatki piersiowej przy oddychaniu

Dobry wieczór czy ktoś jest w stanie mi odpowiedzieć na pytanie ,od pewnego czasu a nawet prawie od pół roku mam takie coś ze jak oddycham boli mnie prawa strona klatki piersiowej a rownoczesniej prawa ręka i łopatka byłam u lekarza lecz lekarz twierdzi że to od nerwów i mam mało się denerwować ..

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u lekarza ponownie jeśli objawy są nadal i rozszerzyć diagnostykę