Ból stopy u 44-latka

Dzien dobry Boli mnie stopa w okolicy zewnętrznej koskinpraktycznie pod kostka. Bol sie pojawil okolo 10 rano. Odczuwam rowniez lekki bol w okolicy duzego palca tej samej stopy. przed rokiem mialem usuniety pecherzyk zolciowy. Ogolnie zle sie czuje po tej operacji. boli mnie watroba brzuch nie moge jesc. W porownaniu do tego co robilem przed operacja dzisiaj to wegetacja. Nie mam energi dopadlo mnie kilka infekcji przewaznie wszystko zwiazane jest z wydalaniem. Wydaje mi sie ze to koniec

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ból może być spowodowany dną moczanową. Nie można wykluczyć innego podłoża nieprawidłowości. Wskazana jest wizyta u lekarza.