Ból w klatce piersiowej po zabiegu ablacji

WITAM JESTEM PO ABLACJI 2 TYGODNIE ALE MIALEM JESZCZE DODATKOWA ZYLE W SERCU KTORA MI TEZ WYPALONO NARAZIE NIE MAM CZESTOSKURCZU ALE MAM DZIWNY BOL TAK JAGBY SERCE CGCIALO MI WSKOCZYC NA WIEKSZE OBROTY ALE SIE COFA MAM TAKIE SILNIEJSZE UDERZENIA OD WCZORAJ PROSZE O SZYBKA ODP.MARIUSZ

Trzeba natychmiast w tej sprawie udać się do najbliższego szpitalu, w którym znajduje się najlepiej oddział kardiologiczny. Taki stan może wymagać pilnej interwencji kardiologicznej, gdyż wskazuje na dużego stopnia zaburzenia rytmu serca.