Ból z lewej strony klatki piersiowej nasilający się w pozycji leżącej

Jestem 21-letnim studentem.Od trzech dni odczuwam ból z lewej strony klatki piersiowej.Ból jest lekki,ale nasila się w pozycji leżącej-wtedy też dochodzi pieczenie w przełyku i nieprzyjemny smak w ustach.Jakie mogą być przyczyny takich objawów?

Dzień dobry,

Mogą być to objawy refluksu. Sugerowałbym kontakt lekarzem, który zbierze wywiad lekarski, zbada Pana i zaleci odpowiednie leki, dzięki czemu pozbędzie się Pan tych dokuczliwych dolegliwości.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz