Boląca i sina zmiana za uchem - jak się jej pozbyć?

Witam Jakiś czas temu za uchem pojawił mi się "bąbel" prawdopodobnie czyrak lub kaszak. Nie bolesna mała kulka która od kilku dni jest większa , była dość biała jednak ostatnio zrobiła się czerwona wręcz sina i miękka oraz pobolewa. Troszkę niżej wyczuwam kolejną jednak jest ona nie widoczna ale do wyczucia pod skórą. Z racji sytuacji jaka u nas panuje ciężko o konsultacje z lekarzem. Prosiłabym o polecenie jakiegoś leku bez recepty lub porady w jaki sposób sobie z tym poradzić w domu. Pozdrawiam

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa.
Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań.
I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
www.lenartowiczclinic.pl