Bóle brzucha a antybiotykoterapia

Od 4miesięcy mam bóle brzucha. Na początku ból był tylko po prawej stronie jakby zapalenie jajnika. Brałam antybiotyki ale ból jest cały czas. W szpitalu na ginekologi powiedzieli że nie ma zapalenia. Ból jest cały czas taki sam, w dzień w nocy, kłuje podbrzusze czasami złapie silny ból ale jest on stały. Czasem piecze i promieniuje na tył pleców, kości biodrowe i cały brzuch. Nikt w szpitalu nie może mi pomóc, wyniki krwi dobre i w moczu tylko bakterie od pól roku. Proszę o pomoc !!

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się zarówno ze stanem zapalnym narządów rodnych jak i układu moczowego. Myślę że w tej sytuacji należy wykonać podstawowe badania krwi (OB, CRP) świadczące o istnieniu bądź braku stanu zapalnego oraz wykonać posiew moczu, który określi wrażliwość znajdujących się w nim bakterii na antybiotyki. Oprócz standardowego usg ginekologicznego należy wykonać również usg całej jamy brzusznej ze szczególnym uwzględnieniem nerek i całości układu moczowego.