Bóle brzucha a ryzyko zatrucia

Witam. Byłem w szpitalu i tam znajdowało się pełno bezdomnych, ale po powrocie do domu strasznie bolał mnie brzuch. Od poniedziałku codziennie mnie boli 1-2 max 3 razy. Przez pierwsze 3 dni były rano biegunki. Możliwe że w poniedziałek się mogłem czymś zatruć, nie wiem, jakieś niedosmażone mięso , albo sałatka która mi zaszkodziła. Dodam że bóle brzucha które kończy się pójściem do łazienki i wydalenia , czasami mi się też zdarza po np. różnych sosach. (Nigdy nie było wymiotów przy takim czymś).

Lek. Katarzyna Szymczak

Możliwe że załapał Pan jakaś infekcje szpitalna, wskazana kontrola u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam