Bóle głowy i brak energii

Dzien dobry moja Kobieta wstala przed kwadransem i mowi ze czuje sie dziwnie ma bol glowy konkretnie plata czlowego po lewej stronie jest to o tyle dziwne bo zawsze boli Ja prawa strona do tego brak jej sił witalnych "czuje sie zmeczona ale zmeczona nie jestem " myslalem nad jakimis witaminami podnoszace wigor checi do zycia samopoczucie dziekuje za zainteresowanie i pomoc . Pozdrawiam Filip i Marta

Jeśli ból się nasili, pojawią się nudności, wymioty, zawroty głowy to proszę zwrócić się w trybie nagłym do lekarza. Mam nadzieję, że tak nie będzie. Oczywiście niepokojące jest to, że boli inna część głowy co zwykle. Trzeba jednak wziąć lek p-bólowy, który do tej pory pomagał. Niestety nie ma dobrego środka dodajacego energię. Jeśli dolegliwości będą się utrzymywały to trzeba będzie pójść do lekarza.