Bóle jajnika i częste stany zapalne jajników

Od dwóch dni bardzo bolą mnie jajniki. Jest to środek cyklu biorę tabletki i rodzilam już. Wczoraj miałam takie skurcze jak przy porodzie...ból był tak mocny ze aż mnie podnosilo. Kilka razy miałam już zapalenie jajowodow jednak nigdy aż tak bolesne, lekarz mówił mi ze przy częstych zapaleniach może dojść do nie drożności jajników a tym samym nie będę mogą mieć więcej dzieci... Proszę o radę bo mój lekarz przyjmuje dopiero w środę..

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa.