Bóle jajników u 26-latki

Mam od paru dni delikatne bóle jajników z czego prawy bardziej odczuwam. Bóle trochę się uspokoiły ale nie całkiem bo nadal czuję że coś jest nie tak. Spodziewam się miesiączki, bóle były kłujące i czasami miewałam uczucie jakbym miała coś ciężkiego na jajniku. Niestety są bardzo długie kolejki do lekarzy nawet prywatnie i najbliższy termin mam dopiero za 2 tyg. Co może być przyczyną bólu? Kłucie czasami schodzi do pachwiny i nogi brałam leki przeciwbólowe.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego celem badania. Bez badania nie można stwierdzić czym te zmiany są spowodowane. Lekarz po badaniu będzie mógł skierować na odpowiednie dodatkowe badania/konsultację.