Bóle nóg i wysypka na brzuchu i nogach u 4-latki

Witam! Moja córeczka w lutym skończy 4 latka. W czwartek zaczęła skarżyć się na bóle nóg,w piątek zrobiłam jej morfologie z rozmazem, crp i mocz-wyniki są bardzo dobre.Nóżki bolą krótko, nieraz w nocy.Mała zachowuje się normalnie,od niedzieli ma wysypkę na brzuszku i nogach. Na brzuszku niedużo czerwonych drobnych kropek,a na nóżkach większe bladoróżowe plamki. Co to może być ????

Milena Lubowicz

Trudno powiązać te dolegliwości, szczególnie przy dobrych wynikach badań. Bóle nóżek mogą być o charakterze wzrostowym, natomiast wysypka może być alergiczna, chociaż nie można wykluczyć, że to jednak wirus. Myślę, że dziecko powinno być zbadane przez pediatrę.
Pozdrawiam