Bóle po usunięciu dysku oraz brak implantu

WITAM MAM PYTANIE.JESTEM OD 6 MARCA PO USUNIĘCIU DYSKU L5 S1.NIE MAM IMPLANTU.1,5 MIESIĄCA PO OPERACJI CZUŁAM SIĘ DOBRZE. ALE OSTATNIO STRASZNIE BOLI BIORE KETANOL. BOJE SIĘ ŻE COŚ MI SIĘ TAM POROBIŁO I CZEKA MNIE KOLEJNA OPERAJA.ZA PARE DNI MAM WIZYTE U NEUROLOGA.PROSZĘ MI NAPISAĆ CZY TO NORMALNY OBJAW.WIEM ŻE TRAFIŁAM W SUPER RENCE.ALE TE OBJAWY MNIE NIEPOKOJĄ.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza prowadzącego leczenie. Sądzę, że konieczne będzie rozszerzenie diagnostyki.