Bóle pod kolanami promieniujące do łydki a ryzyko zakrzepicy żył

Dzien Dobry, mam problem z bólem pod obydwoma kolanami promieniujacym na łydki (czasem). ból dokucza mi podczas siedzenia lub lezenia a ustaje kiedy pochodze. nie mam zadnych obrzekow, siniaków a kolor skóry obydwóch nóg jest normalny. odstawiłam tabletki antyk. czy to zakrzepica???

Witam. Tego typu dolegliwości nie nasuwają podejrzenia zakrzepicy. Mogą być natomiast manifestacją schorzeń stawu kolanowego. Sugeruję wizytę u lekarza poz który przeprowadzi odpowiednie badanie i ewentualnie skieruje Panią do odpowiedniego specjalisty.