Bóle podbrzusza we wczesnej ciąży u osoby niepełnosprawnej

Witam jestem w wczesnej ciąży, mam 20 lat od urodzenia do 17 roku życia bralam różne leki np: Mizodin, Propranolol i wiele innych, oraz jestem os. niepelnosprawną teraz przezywam dużo stresu, gdzie przy tym bardzo boli mnie podbrzusze. Moje pytania : Czy przez to że bralam takie i inne leki i przez to że jestem " inna"dziecko może urodzić się z wadami? Jak uspokojic i wyciszyć organizm bez szkody dla dziecka

Nie podała Pani wszystkich leków, które były przyjmowane - więc trudno więcej cokolwiek napisać.
Nie podaje Pani również czym jest Pani niepełnosprawność, jakiego typu są to wady - proponuję aby kompleksowo porozmawiała Pani ze swoim ginekologiem, prowadzącym ciążę.