Bolesna kulka pomiędzy wargą sromową a cewką moczową

witam mam pytanie w piatek w okolicy pomiędzy wargą sromowa a cewka moczowa pojawiła mi sie boląca kulka ?czy mogła sie pojawic po goleniu ?czesto miałam infekcje pochwy (po basenie) z badania moczu nic nie wyszło ginekolog przepisał mi provag .teraz pojawło mi sie to cos

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę ponownie zgłosić się do ginekologa, w celu oceny zmiany. Bez obejrzenia, trudno cokolwiek stwierdzić.
Pozdrawiam