Bolesność rąk i kolan w nocy

Mam dziwne ,,schorzenie''? Mam 24lata, w wieku 11lat zaczal sie u mnie silny bol prawej reki w porach nocnych i zima. Kazdego roku az do teraz bol sie powtarza, budzi w nocy, jest bardzo intensywny jednak pojawia sie na chwile,znika i tak w kolo. Teraz doszly bole kolan rowniez w nocy jakby zastygaly w miejscu,przy rozprostowaniu bol. Na wlasna reke robilam badania,ktore reumatyzm wykluczyly. Co to moze byc?

Aleksander Ropielewski

Jedyne co nasuwa mi się jako przyczyna opisanych dolegliwości to kriglobulinemia.