Bolesność twarzy a uczucie gorąca

witam dziś zabolało mnie za prawem uchem coś w głowie potem zrobiło mi się gorąco i poczułam się dziwnie po jakimś czasie zaczeło mnie boleć w prawym pulsie i cała prawa strona twarzy dodam że boli mnie szyja właśnie z tej prawej strony proszę o odpowiedż

Renata GrzechociĹska

Witam.
Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który poprowadzi diagnostykę. Należy wykluczyć zmiany naczyniowe, być może konieczna będzie tomografia głowy.
Pozdrawiam