Brak już sił - co zrobić by zrzucić jeszcze 4 kg?

Witam. od około roku jestem na diecie - stosowałam wiele rożnych, aktualnie jestem w 4 miesiącu diety dukana. Od marca zeszłego roku spadłam na wadze z 74 do 54 przy wzroście 1,64. mam 22 lata. Nie mam już siły ciągnąć diety, katować się  a moim marzeniem jest waga 50. Co zrobić by pozbyć się tych 4 kg póki jeszcze mam resztki wytrzymałości?
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,

jedyne co mogę poradzić, to aby zaprzestać już diety. W tej chwili Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie ma konieczności dalszego odchudzania. Schudłaś już bardzo dużo. Teraz skupiłabym się na zdrowiu i samopoczuciu. Powinnaś wykonać podstawowe badania, aby sprawdzić stan swojego zdrowia po odchudzaniu, w końcu dla Twojego organizmu musiał to być ogromny wysiłek.

Spróbuj zaakceptować aktualną masę ciała ciesząc się swoim sukcesem w walce z kilogramami. Na pewno sporo Cię to kosztowało. W nagrodę spraw sobie jakąś przyjemność np. poszalej na zakupach lub wybierz się z koleżanką na dobre lody - należy Ci się:)

Pozdrawiam