Brak kontrolowania agresji u 21-latki

Witam, mam problem z agresją. Przede wszystkim osobą na którą wylewam całą złość jest mój partner. Podejrzewam że to dzięki mojemu dzieciństwu, które nie mile wspominam. Ciągle awantury, bicie mnie o byle co przez ojca. Teraz ja podnoszę ręke gdy reakcja mojego partnera nie jest taka na jaką oczekiwałam. Biłam go po twarzy, po ciele pięściami, a on oddawał mnie.Trochę stłumiłam tą moja agresje, ale dalej ona wystepuję. Chce to kontrolować. BOje się, ze moge uderzyć w przyszłości swoje dziecko.

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Witam Panią.
Czuje Pani jest w Pani dużo złości, jeszcze z czasów przeszłości. Rozumiem, że trudno jest Pani poradzić sobie z nią samodzielnie i że bardzo chciałaby Pani ją móc kontrolować na tyle, by nie prowadziła do agresji.
Zachęcam Panią do konsultacji psychologicznej i spotkań ze specjalistą, by zastanowić się nad potrzebą podjęcia psychoterapii.
Pozdrawiam Panią,