Brak ochoty na seks a uzależnienie od masturbacji

Mam taki problem ze kiedyś z dziewczyna kochałem sie nawet pare razy dziennie, a po nie całym roku nie mam w ogóle ochoty, bardzo dużo sie kłócimy i odkąd zaczęła sie obrażać i na wszystko mieć odmienne zdanie od mojego poprostu straciłem ochotę. Coraz częściej zaczęła mnie zadowalać ręka i boje sie ze sie trochę od tego uzależniłem, zacząłem u niej widzieć wszystkie wady na które nie zwracałem uwagi. Kochamy sie moze raz na msc. Bardzo bym chciał wrócić do starych czasów, co mam zrobić?

Dzień dobry!

Związek naturalnie zmienia się na różnych swoich etapach. Podobnie życie seksualne nie może być zawsze takie samo. W początkach związku, okresie największej namiętności, życie seksualne zazwyczaj jest najintensywniejsze.
Z pewnością warto się jednak zastanowić, skąd różnice i konflikty między Państwem w sferze pozaseksualnej i czy ich rozwiązywanie mogłoby poprawić jakość życia seksualnego.

Pozdrawiam!