Brak ochoty na życie a opieka nad dziećmi

A co mam zrobić jak nie chce żyćale mam dzieci a one patrzą ją płacze i leże i wiem że jest ze mną źle bo mam robić wziąść leki zasnąć i pomyślą że umarłam na zawał...czy poprostu coś innego

Witam,

Proszę zgłosić się w pierwszej kolejności do lekarza psychiatry (względnie lekarza pierwszego kontaktu), a następnie do psychoterapeuty/psychologa.
Obecny Pani stan jest jak najbardziej do wyleczenia.

Stan bardzo poważny. Proszę zadbać o siebie BO WARTO. Proszę poinformować o swoim stanie kogoś komu Pani ufa oraz w trybie pilnym skonsultować się z lekarzem.