Wysokie tętno u 29-letniej osoby

Witam moim problemem jest wysokie tetno jestem słaba i wogule nic mi sie nie chce,czesto boli mnie w środkowej czesci klatki piersiowej.robiłam sobie echo i wyszło wszystko oki.mam 29 lat.mam uczucie jakbym zaraz miala dostać zawału.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do lekarza, bez badania nie można nic powiedzieć. Szybkie tzn jakie? Być może wskazane będzie udanie się do kardiologa i wykonanie innych badań. A w jaki sposób czuje Pani że dostanie zawał? Jeżeli występuje silny ból w klatce piersiowej proszę od razu udać się na SOR lub wezwać pogotowie.