Brak poprawy i opuchnięte gardło po zastosowaniu leku Trittico CR na problemy ze snem i depresję

Tydzień temu lekarz psychiatra przepisał mi Trittico CR w dawce 150mg z powodu moich problemów ze snem i depresji. Niestety od paru dni czuje się fatalnie, mam wrażenie bardzo opuchniętego gardła i nie jestem w stanie przełykać, ciągle się ksztuszę i mam odruch wymiotny. Lek nie przyniósł również poprawy w jakości mojego snu. Czy powinnam kontynuować terapie?

Dzień Dobry pani,

Najwyraźniej Pani organizm nie "zaprzyjaźnił się" z leczeniem farmakologicznym.

Rozsądnie byłoby, gdyby poprosiła Pani psychiatrę o skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, do psychologa, celem podjęcia terapii.

Terapia pozwoli Pani dotrzeć do przyczyny Pani objawów, poprawiając jakość Pani życia.

Ze słonecznym pozdrowieniem,
Irena Mielnik-Madej